Kategorie
Bez kategorii

Roleta w kasecie – sprawdź dostępne możliwości

Rolety w kasecie są zdecydowanie najczęściej wybieranym rodzajem zasłon okiennych. Ze względu na różne sposoby wykończenia i ogromną gamę tkanin popularność tych produktów wciąż rośnie z tygodnia na tydzień. Roleta w kasecie składa się z metalowej rurki, po której roleta się zwija. Mechanizmy mocujące rurki są bardzo różnorodne. Istnieją wsporniki z tworzywa sztucznego i metalu, które można wyposażyć w kasetę.

Asortyment tkanin roletowych pozwala wybrać rolety do bardzo różnych celów. Możesz wybrać przezroczystą roletę w kasecie, jeśli chcesz mieć maksymalne oświetlenie, lub możesz wybrać bardziej zaciemniającą roletę do swojej sypialni. Jako akcent na swoje żaluzje, możesz wybierać spośród różnych rodzajów listew u dołu, dzięki czemu Twoje żaluzje idealnie pasują do stylu Twojego wnętrza. Chcielibyśmy wprowadzić sterowanie elektryczne do reflektorów. Możesz wybrać pracę za pomocą przełącznika na ścianie, pracę za pomocą pilota lub pracę z automatyką domową. W miejscach, w których nie przewidziano prądu, możemy zapewnić rozwiązanie z bateriami.

Jak widać, możliwości są tak szerokie, że najlepiej jest skorzystać z porady eksperta, która Cię poprowadzi i wybór osłony, jaką jest roleta w kasecie, będzie znacznie prostszy. Odwiedź jednego z naszych dealerów i możesz skontaktować się z różnymi rodzajami wykończenia. Prawdziwa konieczność, aby dokonać właściwego wyboru, jaka roleta w kasecie pasuje do Twojego wnętrza.