Dlaczego warto studiować w Szwajcarii?

Szwajcaria to znacznie więcej niż czekoladki, banki i zegarki i wszyscy to wiemy! Szwajcarskie środowisko szkolnictwa wyższego jest jednym z najlepszych na świecie, a wyniki badań pochodzących z jego uniwersytetów i szkół politechnicznych co roku mają znaczący wpływ zarówno na technologię, jak i krajobraz naukowy.

Dzięki niesamowitej zielonej scenerii, malowniczym miastom, pełnym przygód górom i krystalicznie czystym jeziorom Szwajcaria zbliży Cię do natury i siebie oraz zapewni koncentrację, której potrzebujesz do studiów licencjackich , magisterskich , magisterskich i doktoranckich .

Oczywiście Szwajcaria jest bardzo wydajnym krajem zarówno pod względem biznesowym, jak i rozrywkowym, więc zagraniczni studenci mają szansę cieszyć się doskonale zrównoważonym życiem w otoczeniu kultury, innowacji i Alp! Zainteresowany? Znajdź odpowiedni dzień otwarty online i pozwól swojemu studentowi rozpocząć życie za granicą !

3 najważniejsze powody studiowania w Szwajcarii
Studiuj za granicą w Szwajcarskich Dniach Otwartych OnlineWielokulturowy – Wielojęzyczny
Szwajcaria, w centrum Europy, gości trzy kultury i trzy języki, niemiecki, francuski i włoski, więc możesz mieć pewność, że zainwestujesz swój czas nauki w prawdziwie wielokulturowym kraju, który zapewni ci wspaniałą lekcję na dalsze studia międzynarodowa kariera środowiskowa.

Doskonała lokalizacja
Lubisz się poruszać? To świetnie, ponieważ Szwajcaria oferuje wspaniałe możliwości podróżowania! Z Genewy do Berna i Lugano do Lucerny możesz wsiąść do pociągu dużych prędkości i dotrzeć tam w mgnieniu oka!

Stypendia i finansowanie
Szwajcaria jest jednym z najbardziej udanych finansowo krajów na świecie, więc szanse na znalezienie środków na badania są dość wysokie!