Kategorie
Bez kategorii

Peruki naturalne Białystok – jak o nie dbać i jak dopasować do siebie?

Stylizacja peruki naturalnej Białystok – możesz wiedzieć, dlaczego ten krok jest niezbędny. Kiedy włosy są przywiązane do koronki koronkowej peruki, pozostawia węzeł w miejscu połączenia włosów. Ten węzeł jest widoczny na tle odcienia skóry i jest to martwa gratka, że ​​twoje włosy nie odrastają bezpośrednio z głowy. Aby zmniejszyć wygląd sęków, chcemy wybielić obszar koronki, który będziesz rozdzielać, projektując koronkową perukę z przodu. Peruki naturalne Białystok
mają wyglądać jak prawdziwe włosy, dlatego wymieszaj proszek wybielający z wywoływaczem w misce miksującej, aby uzyskać gładką konsystencję wybielacza. Nie rób zbyt tłustego. Chcesz, aby mieszanka miała konsystencję puddingu, ale nie była w stanie przeniknąć przez koronkę. Nie chcesz przypadkowo wybielić włosów.

Ułóż przód jaki mają peruki naturalne Białystok na płaskiej, równej powierzchni, a koronkę powoli do góry i delikatnie wetrzyj mieszankę wybielacza w koronkę, aby rozjaśnić sęki. Umieść produkt na koronce tak szybko i równomiernie, jak to możliwe. Poczekaj około 15 do 20 minut w zależności od użytego kosmetyku. Umyj czoło. Użyj letniej wody, a następnie spłucz wybielacz z przedniej części peruki. Użyj neutralizującego szamponu i umyj perukę. Pamiętaj, aby usunąć WSZYSTKIE wybielacze z koronki i wypłukać peruki naturalne Białystok. Po umyciu peruki naturalnej Białystok połóż ją na stojaku na peruki i sprawdź linię włosów. Dopasuj linię włosów do swoich upodobań, aby wyglądały realistycznie. Pamiętaj, aby rozrzedzić idealnie prostą linię włosów. Ta część jest bardzo czasochłonna i może zająć około godziny. Kluczem jest celowanie w włosy, które wyglądają zbyt jednolicie na linii włosów peruki. Możesz również tworzyć włosy dla dzieci, odcinając niektóre długie pasma na obwodzie peruki i tworząc krótsze kawałki. Wyciągnij także włosy, które sprawiają, że podstawa linii włosów wygląda na gęstą. Uważaj, aby nie za mocno szczypać! Rozsuń perukę, przechodząc i dostosuj linię włosów. Nie chcesz zniszczyć peruki naturalnej Białystok i zdać sobie sprawę, że stworzyłeś łysinę.