Kategorie
Bez kategorii

Wynajmij kwatery Kaszuby dla całej rodziny!

Zarezerwuj wczasy i kwatery Kaszuby i pozwól swojemu dziecku wyjść na cały dzień, zmocz włosy i baw się dobrze! Gry bilardowe, takie jak koszykówka przy basenie, piłki plażowe i mini piłki bilardowe, również cieszą się popularnością. Lub odpocznij od wody, grając na trawniku, np., badminton, spikeball, bocce i nie tylko.

Oferujemy naszym klientom nie tylko kwatery Kaszuby, ale także obiekt dla dzieci w którym tworzony jest sztuczny deszcz, aby ludzie mogli tańczyć i cieszyć się. Ta impreza taneczna w deszczu jest bardzo popularna wśród dzieci i jest często organizowana w miesiącach letnich. Goście wynajmujący kwatery Kaszuby mogą poczuć prawdziwy deszcz i zdecydować się na przyjęcia urodzinowe, imprezy tematyczne i inne.

Działalność rolnicza to prawdziwe serce agroturystyki na Kaszubach. Wyobraź sobie piękną farmę, która jest spokojna i pogodna, która rozjaśnia umysł i pozwala pozbyć się napiętych harmonogramów Twojego życia. Świeże powietrze, świeże warzywa, skwiercząca atmosfera… Będziesz chciał być tutaj jak najszybciej. To właśnie zaoferuje Ci „Zajęcia na farmie”. Mówiąc najprościej, „działalność rolnicza” to coś, co promuje turystykę poprzez działalność rolniczą.

Zajęcia na świeżym powietrzu? Tutaj w kwaterach na Kaszubach można znaleźć urocze i surowe rustykalne istnienie kultury wiejskiej. Agroturystyka obejmuje zwiedzanie zagrody prowincjonalnej. Możesz docenić przejażdżkę wózkiem wołu, jazdę traktorem, jazdę jeepem, ognisko, strzelanie, taniec w deszczu, aby podać kilka przykładów. Tutaj dajemy mieszkańcom miast szansę powrotu do korzeni.