Kategorie
Bez kategorii

Długopisy reklamowe z nadrukiem i niestandardowe artykuły piśmiennicze

Jeśli chcesz promować swoją firmę przy ograniczonym budżecie, nasze tanie długopisy promocyjne są idealne dla Ciebie. Długopisy reklamowe z nadrukiem – są one nadal wysokiej jakości i możemy na nich drukować we własnym zakresie, ale są dostępne w cenie, na którą możesz sobie pozwolić zarówno Ty, jak i Twoja firma. Przeglądaj według ceny, koloru i innych parametrów, aby zawęzić wyszukiwanie i promować swoją firmę w najlepszy możliwy sposób.

Ta gama długopisów promocyjnych jest sprzedawana po cenach hurtowych, aby mieć pewność, że oferujemy Ci to, co najlepsze. Skorzystaj z naszego łatwego w obsłudze systemu zamówień i prześlij swoją grafikę, aby stworzyć idealny długopis promocyjny. Wyślemy Ci próbkę przed ostatecznym wydrukiem, aby upewnić się, że jesteś zadowolony. Długopisy są najpopularniejszym artykułem promocyjnym nie bez powodu! Mając do wyboru tysiące markowych długopisów, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dostosować idealny do Twoich potrzeb promocyjnych.

Dlaczego warto kupować niestandardowe długopisy reklamowe z nadrukiem?

Mówiąc najprościej, niestandardowe długopisy reklamowe z nadrukiem oferują niesamowitą użyteczność, a jednocześnie zapewniają elastyczność pod względem kosztów. Każdy regularnie potrzebuje długopisów, dlatego ludzie je trzymają. Dzięki temu przekaz Twojej marki pozostanie w rękach obecnych i potencjalnych klientów. Pomyśl o zakupie spersonalizowanych długopisów jako o inwestycji, a nie o wydatku marketingowym. Według badania ASI przeciętny długopis promocyjny generuje 3100 wyświetleń marki! W zależności od ceny zakupionego długopisu jest to jeden z najlepszych zwrotów z inwestycji (ROI) w branży promocyjnej. Konsumenci w USA posiadają szeroką gamę produktów promocyjnych, a niektóre kategorie pozostają szczególnie popularne. Na przykład prawie dziewięciu na dziesięciu konsumentów twierdzi, że posiada długopisy z logo, co plasuje je tuż przed markowymi naczyniami do napojów najpopularniejszym artykułem promocyjnym.