Kategorie
Bez kategorii

Jak działa spersonalizowana oferta jaką ma skup aut Piaseczno?

Jak działa spersonalizowana oferta z miejsca jakim jest skup aut Piaseczno?
To proste. Spersonalizowana oferta cenowa, którą otrzymasz od uczestniczącego dealera prowadzącego skup aut Piaseczno, uprawnia Cię do określonej kwoty oszczędności w stosunku do sugerowanej ceny detalicznej na dowolnym pojeździe na parkingu tego dealera prowadzącego skup aut Piaseczno, który jest tej samej marki, modelu i wyposażenia, co pojazd skonfigurowany na stronie internetowej. W przypadku otrzymywanych ofert dotyczących konkretnego asortymentu (opartego na numerze VIN) każda będzie zawierać konkretną kwotę oszczędności.

Jeśli wybierzesz na parkingu inny pojazd niż skonfigurowany, dealer może wygenerować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę cenową ze skupu aut Piaseczno.

Co to jest skup aut Piaseczno i jaki jest jego związek z raportami konsumenckimi?
Usługę Consumer Reports Build & Buy Car Buying Service świadczy TrueCar, podmiot niezależny od Consumer Reports, który zawiera umowy z dużymi organizacjami członkowskimi, w tym Consumer Reports, w celu zapewnienia swoim członkom i gościom dostępu do aktualnych danych rynku lokalnego na temat cen nowych samochodów, rzeczywiste ceny dealerów na rzeczywistych samochodach znajdujących się w ich magazynie przed wizytą u dealera oraz sposób na skontaktowanie się z uczestniczącymi dealerami, którzy są zaangażowani w zapewnianie użytkownikom programu pozytywnych doświadczeń zakupowych. Aby wziąć udział, dealerzy muszą spełnić określone standardy programu i przejść okresowe szkolenia. TrueCar współpracuje z różnymi producentami OEM, dzięki czemu usługa „Buduj i kup samochód” może oferować członkom Consumer Reports ekskluzywne dodatkowe zachęty.