Kategorie
Bez kategorii

Wykonaj śliczne renifery z filcu!

Odcięte stabilizatory służą do stałego podparcia. Najlepiej sprawdzają się na dzianinach i luźno tkanych materiałach. Wykroje na renifera z filcu dostępne są w kilku gramaturach. Nie są usuwane spod szwów. Usuwa się tylko nadmiar stabilizatora.

Przy tak wielu odmianach na rynku, powinieneś poeksperymentować z różnymi typami przed przystąpieniem do ostatecznego projektu na renifery z filcu. Czasami najlepsze rezultaty uzyskasz, wypróbowując kilka warstw tego samego lub różnych rodzajów stabilizatora. Jeśli ustabilizujesz za bardzo, możesz rozerwać szwy i złamać nici. Niektóre tkaniny i wzory ściegów nie są kompatybilne niezależnie od rodzaju użytego stabilizatora. Przechowuj podobnie wyglądające stabilizatory w wyraźnie oznaczonych pojemnikach do przechowywania. Stabilizatory odprowadzające ciepło i zmywalne należy przechowywać w zapinanych na zamek torbach do przechowywania, ponieważ kontakt z powietrzem może zmienić ich działanie.

Umieść swój motyw na większym skrawku bawełnianej tkaniny na renifery z filcu (lewa strona motywu do prawej strony większego kawałka). Przytrzymaj motyw i tkaninę za pomocą prostych szpilek. Gotowe renifery z filcu zamówisz z Korinex!