Kategorie
Bez kategorii

Peruka naturalna a także syntetyczna!

Każdy rodzaj włókna peruki, w tym peruka naturalna, ma zalety i wady. Decydując, który rodzaj peruki jest dla Ciebie najlepszy, możesz wziąć pod uwagę swój styl życia, klimat, w którym mieszkasz, budżet oraz to, ile czasu chcesz poświęcić na pielęgnację i stylizację peruki.

Poniżej omawiamy różne rodzaje włókien peruk oraz ich zalety i wady, abyś mógł wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Obejrzyj ten film od ekspertów, aby dowiedzieć się, czym różnią się peruki z ludzkich włosów od syntetycznych. Syntetyczne peruki do włosów są wykonane z pasm sztucznych materiałów, takich jak plastik lub akryl. Syntetyczne włókna włosów są wykonane tak, aby bardzo przypominały wygląd i ruch ludzkich włosów. Peruka naturalna wykonana jest z włosów ludzkich! Peruki syntetyczne są powszechnie dostępne, tańsze niż peruki z ludzkich włosów, lekkie i łatwe w pielęgnacji. Występują również w szerokiej gamie kolorów i stylów. Syntetyczna peruka wytrzyma około czterech do sześciu miesięcy (nie tak długo, jak peruka z ludzkich włosów). Mogą być nieco bardziej błyszczące niż peruka z ludzkich włosów, ale istnieją sposoby, aby to naprawić podczas stylizacji peruki syntetycznej. Peruka naturalna może być stylizowana na ciepło!