Kategorie
Bez kategorii

Lokalizacja mieszkania w Poznaniu jest ważna!

Ponieważ rynek nieruchomości w końcu zmiękł na tyle, aby umożliwić nabywcom domów i inwestorom powrót do domu, wielu kusi apartamenty z jedną sypialnią jako praktyczny i niedrogi sposób na rozpoczęcie inwestowania w nieruchomości. Chociaż niedrogie, tradycyjnie apartamenty z jedną sypialnią były postrzegane jako mniej pożądana opcja, ale czy nadal jest to prawdą?

Prostą odpowiedzią jest: nie. Jedna sypialnia to świetna opcja inwestycyjna i faktycznie oferuje świetny zwrot z inwestycji w miastach takich jak Sydney i Melbourne. Oto, co musisz wiedzieć, jeśli myślisz o zainwestowaniu w jeden.

Dziesięć lat temu im więcej przestrzeni można było uzyskać, tym lepiej, ale coraz częściej obserwujemy coraz mniejsze, wygodniejsze mieszkania w Poznaniu, które zyskują na popularności i dają wyższy zwrot z inwestycji. Przy większej liczbie jednoosobowych gospodarstw domowych niż kiedykolwiek wcześniej, późniejszym wieku małżeńskim i ogromnym wzroście chęci życia w centrum miasta, małe mieszkania w Poznaniu są dobrym wyborem.

Jeśli myślisz o zakupie jednej sypialni, musisz wziąć pod uwagę kilka kluczowych elementów. Oto, na co zwracają uwagę nasi agenci:

– Lokalizacja

Zaczniemy od rzeczy oczywistych. Najlepiej byłoby, gdybyś rozważył tylko nieruchomość w Poznaniu z jedną sypialnią, jeśli jest tak centralna, jak to możliwe – z reguły nie dalej niż 5 km do 10 km od CBD. Ludzie są gotowi poświęcić życie w centrum miasta na rzecz większej przestrzeni, ale jeśli rozważają jedną sypialnię, zazwyczaj szukają mieszkania w Poznaniu bardzo wygodnego i blisko pracy.