Kategorie
Bez kategorii

Jak powinny wyglądać sklepy internetowe Gdynia?

W dzisiejszych czasach konsumenci coraz częściej używają telefonów komórkowych do robienia zakupów i interakcji z markami online – i Ty odwiedź sklepy internetowe Gdynia. Wystarczy kilka przewinięć i kliknięć, aby konsumenci mogli kupować produkty bezpośrednio ze swojego ekranu – dlatego bardzo ważne jest, aby Twoja witryna była przyjazna dla urządzeń mobilnych i responsywna na wszystkich urządzeniach.

Ostatnie raporty pokazują, że 79% użytkowników smartfonów kupowało produkty online za pomocą swoich urządzeń mobilnych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a ze względu na globalną pandemię wiele marek B2B przyjęło witryny mobilne – 80% kupujących B2B używa teraz urządzenia mobilnego do robić zakupy. W ostatnich latach nasilił się również rozwój aplikacji pod własną marką, co utorowało drogę do optymalizacji podróży klienta online.

Jak przygotować sklepy internetowe Gdynia na urządzenia mobilne? Upewnij się, że ma responsywny projekt na sklepy internetowe Gdynia, który można dostosować do różnych rozmiarów ekranu, układów i rozdzielczości, i przeprowadź test przyjazny dla urządzeń mobilnych, aby upewnić się, że wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Możesz także użyć kreatorów witryn typu „przeciągnij i upuść”, takich jak sklep internetowy Gdynia, a nawet pobrać szablony witryn eCommerce, aby Twoja witryna była bardziej responsywna.