Kategorie
Bez kategorii

Hurt zabawki i sprzedaż detaliczna

W przypadku młodszych dzieci unikaj zestawów do zabawy z małymi magnesami i upewnij się, że baterie są zabezpieczone w zabawce. W przypadku połknięcia magnesów lub baterii mogą wystąpić poważne obrażenia i/lub śmierć. Szukaj wypchanych zabawek z hurtowni, które są dobrze wykonane. Upewnij się, że wszystkie części są ciasne, a szwy i krawędzie zabezpieczone. Powinien być również prany w pralce. Zdejmij wszelkie luźne wstążki lub sznurki, aby uniknąć uduszenia. Unikaj zabawek, które mają małe granulki przypominające fasolkę lub nadzienie, które w przypadku połknięcia może spowodować zadławienie lub uduszenie.

Sprawdź hurt zabawki pod kątem solidności. Zabawki Twojego dziecka powinny być trwałe, bez ostrych krawędzi i punktów. Zabawki powinny również wytrzymać uderzenia. Plastikowe opakowanie należy natychmiast wyrzucić na zabawki, ponieważ mogą one mieć ostre krawędzie. Sprawdź wszystkie hurt zabawki przed zakupem. Monitoruj zabawki, które Twoje dziecko otrzymało w prezencie, aby upewnić się, że są odpowiednie dla wieku i poziomu rozwoju Twojego dziecka. Unikaj zabawek z toksycznymi materiałami, które mogą spowodować zatrucie. Upewnij się, że etykieta mówi „nietoksyczny”.

Unikaj zestawów hobbystycznych i zestawów chemicznych dla każdego dziecka poniżej 12 lat. Mogą powodować pożary lub wybuchy i mogą zawierać niebezpieczne chemikalia. Upewnij się, że Twoje starsze dziecko wie, jak bezpiecznie obchodzić się z tego rodzaju zabawkami. Zachowaj ostrożność przy zakupie zabawek do łóżeczka. Sznurki lub druty wiszące w łóżeczku powinny być krótkie, aby uniknąć uduszenia. Hurt zabawki do łóżeczka należy zdjąć, gdy tylko dziecko będzie mogło podnosić się na rękach i kolanach.