Kategorie
Bez kategorii

Z czego najbardziej zwiewne sukienki ciążowe?

Rozmiary odzieży ciążowej, takiej jak sukienki ciążowe, działają w taki sam sposób, jak zwykłe, co oznacza, że ​​w ubraniach ciążowych masz taki sam rozmiar, jak w zwykłych ubraniach. Jeśli na co dzień nosisz mały rozmiar, też będziesz małym macierzyńskim. To samo dotyczy rozmiarów numerowanych: zwykła 6 lub 28 to odpowiednik 6 lub 28 dla kobiet w ciąży. Nie oznacza to, że w czasie ciąży twoja talia ma nadal 28 cali, ale firmy odzieżowe produkujące sukienki ciążowe utrzymują ten sam rozmiar, aby zmniejszyć zakupy ubrań ciążowych zagmatwane.

Rozmiary są również aktualne w przypadku ubrań ciążowych w dużych rozmiarach. Ale jak w przypadku wszystkich modowych ubrań, rozmiary jakie mają sukienki ciążowe w dużych rozmiarach mogą się różnić w zależności od sprzedawcy, więc przed zakupem pamiętaj, aby wykonać pomiary i sprawdzić tabele rozmiarów ciążowych, aby zapewnić najlepsze dopasowanie. Ta sama zasada odnosi się również do rozmiaru stanika ciążowego, ale pamiętaj: ponieważ Twoje piersi rosną przez cały okres ciąży, Twój normalny rozmiar biustonosza prawdopodobnie się zmieni.

Zanim kupisz biustonosze ciążowe, dopasuj je do eksperta w sklepie z bielizną lub zrób własne pomiary w domu i dopasuj je do tabeli rozmiarów ciążowych danej marki. Możesz również kupić przedłużacz do biustonosza, aby tchnąć nowe życie w biustonosze przed ciążą przez te dziewięć miesięcy. Ponieważ rozmiary ubrań ciążowych działają tak samo, jak zwykłe rozmiary ubrań takich jak sukienki na ciążę, miejmy nadzieję, że kupowanie ubrań ciążowych jest łatwiejsze niż myślisz.