Kategorie
Bez kategorii

Czym jest szkło Lacobel?

Szkło Lacobel wyznacza trendy w 2018 roku i później, zarówno w projektach komercyjnych i firmach, jak iw domu, dzięki swojemu współczesnemu, ultranowoczesnemu wyglądowi. Szkło Lacobel można wykorzystać nie tylko do wykonania fantastycznej, lustrzanej okładziny ściennej; zakryte drzwi i ściany ze szkła, aby rozjaśnić wnętrze. Szkło daje również poczucie otwartości, polerowania i stylu, który maksymalizuje poczucie przestrzeni. Może być również używany do dostosowywania mebli, a nawet jako tablica suchościeralna.

Nasze kolorowe szkło Lacobel ma nieograniczone zastosowania: można je wykorzystać do dekoracji hoteli, sklepów, biur lub pryszniców. Jest nawet dostępny z powłoką antybakteryjną, dzięki czemu nadaje się do zastosowań szpitalnych i medycznych. Należy jednak zauważyć, że szkło Lacobel nie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Szkło Matelac i szkło Lacobel jako wytrzymałe szkło Szkło Lacobel i Matelac poddawane jest rygorystycznym procesom produkcyjnym i produkcyjnym, dzięki czemu każda tafla charakteryzuje się tym samym wysokim poziomem jakości i uwagi. Kolory są jednolite i spójne; dobrze przylega, a zastosowane farby są przyjazne dla środowiska.

Chociaż nie jest to szkło hartowane, z tyłu ma folię zabezpieczającą, która zapobiega nadmiernym obrażeniom w przypadku przypadkowego rozbicia szkła. Dzięki temu szkło pozostaje na miejscu do czasu wymiany. Folia ochronna wzmacnia szkło pod warunkiem prawidłowego przyklejenia do żądanej powierzchni.