Kategorie
Bez kategorii

Peruka naturalna Kraków czy syntetyczna?

Dla wielu peruka naturalna Kraków to inwestycja. Często nie są tanie i są powszechnie wybierane, aby ukryć wypadanie włosów, łysienie, złe fryzury i łysiny – dlatego muszą trwać przez długi czas. Peruka naturalna Kraków, o którą zadbano, może przetrwać kilka lat, a nawet można je zmienić, farbować i przycinać, gdy zmieniają się gusta. W przeciwieństwie do peruk syntetycznych, peruki z ludzkich włosów są zbudowane tak, aby wytrzymać znacznie dłużej, jednak kilka typowych błędów skróci żywotność twojej peruki o połowę. Niezależnie od tego, czy wybrałeś perukę ze względu na wypadanie włosów, czy też jako element modowy, ważne jest, aby zawsze dbać o swoją perukę, aby przedłużyć jej żywotność i sprawić, by była warta inwestycji.

Stylizacja peruki:
Podczas stylizacji peruki z ludzkich włosów należy pamiętać, że podgrzewane produkty do stylizacji mogą stanowić ogromne ryzyko. Chociaż peruka naturalna Kraków jest wykonana z ludzkich włosów i dlatego jest znacznie mocniejsza niż syntetyczne, nie otrzymuje olejów i witamin ze skóry głowy tak jak twoje własne włosy, co oznacza, że ​​nie radzi sobie tak dobrze, jak twoje włosy, gdy ty styl to. Nigdy nie należy suszyć peruki z ludzkich włosów z Rokoko z Krakowa. Poszczególne pasma są mocowane do czapki za pomocą kleju lub techniki wiązania, a siła powietrza w połączeniu z ciepłem suszarki może stopić wiązania lub spowodować poluzowanie węzłów, powodując utratę dużej ilości peruki. włosy.

W przypadku stosowania podgrzewanych produktów do stylizacji Twojej peruki naturalnej Kraków, takich jak prostownice i lokówki, zalecamy najniższe możliwe ustawienie, używanie dużej ilości produktów do stylizacji na gorąco i nie stosowanie produktów do stylizacji w pobliżu nasady włosów.