Kategorie
Bez kategorii

Izolacje fundamentów Łódź wykona dla Ciebie Akma Polska

Jak wypada wartość R izolacji piankowej idealnej na izolacje fundamentów Łódź?
Wartość R, miara oporu cieplnego izolacji, jest różna dla wszystkich produktów izolacyjnych, niezależnie od tego, czy są to włókna szklane, celuloza, pianka natryskowa o otwartych komórkach, czy pianka natryskowa o zamkniętych komórkach.

Ogólnie rzecz biorąc, ogólna zasada jest taka, że ​​im wyższa wartość R, tym większa moc jaką mają spełniać izolacje fundamentów Łódź. Koncentrując się na materiałach izolacyjnych z pianki natryskowej, istnieje różnica między dwoma głównymi typami. Według publikacji branżowej Akma Polska wartość R dla pianki natryskowej z otwartymi komórkami wynosi od R-3,5 do R-3,6 na cal. Istnieją jednak produkty z pianki natryskowej o otwartych komórkach, które w rzeczywistości oferują R-3,7 na cali. Struktura otwartych komórek z piankowej izolacji o niskiej gęstości oznacza, że ​​wartość R jest niższa niż jej odpowiednik o zamkniętych komórkach. Niemniej jednak pianka natryskowa o otwartych komórkach zapewnia doskonałe i spójne właściwości termoizolacyjne i uszczelniające powietrze.

W odniesieniu do zamkniętych komórek natryskiwanych w izolacji piankowej wartość R może wynosić od R-4,9 do R-7,1 na cal. Produkty idealne na izolacje fundamentów Łódź o zamkniętych komórkach, pozwalają budowniczym i architektom na osiągnięcie R-21 w ciągu trzech cali. Innowacje, takie jak Icynene ProSeal LE, pozwalają na wstępne przejście w odległości 5 cali (5 cali), aby osiągnąć wartość izolacji fundamentów na poziomie R-35. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie skontaktuj się z firmą Akma Polska z Łodzi, woj. łodzkie.