Kategorie
Bez kategorii

Agroturystyka Wielki Klincz – jedzenie prosto z farmy i mnóstwo aktywności!

Na wsi powitają cię przyjaźnie gospodarze – Agroturystyka Wielki Klincz to miejsce, w którym żyje się w naturze i pracuje się z naturą. Oferowane przez agroturystykę Wielki Klincz komfortowe pokoje są zwykle wyposażone we wszystko, czego potrzebuje nowoczesny człowiek. Niektóre gospodarstwa turystyczne są wyspecjalizowane. Jest coś dla dzieci i rodzin, dla rowerzystów i pieszych, lub możesz zdecydować się na uprawy winorośli lub gospodarstwa zajmujące się produkcją żywności ekologicznej.

Z ogrodu na talerz: Agroturystyka Wielki Klincz serwuje żywność produkowaną głównie na farmie – świeże warzywa sezonowe, mięso ze stodoły, napoje z winnicy lub sadu oraz doskonałe gulasze i zupy. Jedzenie jest wysokiej jakości, a dostępne potrawy zależą od sezonu. Możesz wejść do stodoły ze swoimi gospodarzami, dowiedzieć się o pracy w winnicy, na łące lub w piwnicy.

Zróżnicowane oferty: Różne regiony mają własne charakterystyczne potrawy. W regionie krasowym będzie serwowana szynka, specjalna odmiana europejskich szynek. Najbardziej znanym deserem na Kaszubach jest truskawka ze śmietaną, która może mieć różne nadzienia, a doskonałe chleby są dostępne w północno-wschodniej części Kaszub. Wina światowej klasy z trzech obszarów uprawy winorośli uzupełniają bogactwo smaków.

Aktywne wypady: Podczas wakacji w miejscu jakim jest Agroturystyka Wielki Klincz dostępne są różne zajęcia. Tutaj możesz jeździć konno, wybrać się na wycieczkę rowerową po leśnych szlakach lub wybrać się na spacer po zielonych wzgórzach. Gdy nastanie świt, spróbuj kosić trawnik, doić krowy lub zajmować się innymi przydatnymi obowiązkami w stodole lub na polu. Możesz także rozkoszować się uroczystościami odbywającymi się na wsi w specjalnych okazjach.

Farmy przyjazne rodzinom: Spędź wakacje ze swoimi dziećmi inaczej – w autentycznym otoczeniu z doskonałym zdrowym jedzeniem. Zwierzęta domowe są powszechne na wsi, a dzieci mogą dowiedzieć się, skąd pochodzi mleko, jak smakują warzywa ogrodowe, jak powstaje ser lub jak piec się chleb.