Kategorie
Bez kategorii

Noclegi w Jastrzębiej Górze do wynajęcia!

Jak się poruszać w obcym mieście? Urlopowicze wynajmujący noclegi w Jastrzębiej Górze docenią to, jeśli dasz im wskazówki, jak odkrywać swój obszar. Dołącz mapy pokazujące, gdzie wszystko jest związane z twoją nieruchomością, i najlepszy sposób na dotarcie transportem publicznym lub samochodem. Dobrym pomysłem jest także podanie numerów telefonów lokalnym firmom taksówkowym. Jeśli Twój dom wakacyjny znajduje się za granicą, podaj szczegóły wszelkich nieznanych zasad jazdy, które mają zastosowanie.

Jeśli twój urlop ma miejsce w Jastrzębiej Górze z pewnością sobie poradzisz – jeśli jednak jedziesz za granicę, dołącz rozmówki na ważne tematy, aby pomóc gościom z językiem obcym. Świetnym tematem jest lokalne jedzenie. Dołącz tłumaczenia głównych potraw, które są popularne w twoim regionie, oraz sposobu zamawiania kawy i piwa, aby goście mogli bez obaw spróbować rzeczy. Recykling i oszczędność energii ponowne wykorzystanie skróć czas recyklingu.

Właściciele nieruchomości wakacyjnych w których możesz wynająć noclegi w Jastrzębiej Górze i wszyscy goście mają obowiązek zachęcać do odpowiedzialnej turystyki, więc poinformuj gości, co powinni zrobić, aby postępować zgodnie z wytycznymi w Twojej okolicy. Nakreśl, co goście powinni zrobić ze śmieciami i recyklingiem. W którym dniu należy wystawić pojemniki i gdzie? Dołącz porady dotyczące oszczędzania energii na wakacjach, pozwoli to zaoszczędzić na rachunkach, a także zmniejszy ślad węglowy twoich gości. Z jakiegoś powodu goście mają w zwyczaju włączać ogrzewanie, a następnie otwierać okna, ponieważ jest zbyt gorąco (ku irytacji właścicieli!).

Wynajmujesz noclegi w Jastrzębiej Górze? Daj instrukcje wymeldowania!
Aby uniknąć rozmów telefonicznych i problemów w ostatniej chwili oraz zapewnić szybki zwrot nieruchomości następnej grupie gości, powiedz gościom, jak działa wymeldowanie. Kiedy mają odejść i jakie są ich obowiązki podczas odlotu. Upewnij się, że drzwi i okna są zamknięte, gdzie zostawić klucze, co zrobić z pościelą i ręcznikami, wyłączyć światła, jaka temperatura pozostawić włączony termostat (lub przypomnieć im o wyłączeniu klimatyzacji) wyjmij wyrzucaj śmieci i wyrzucaj szybko psujące się jedzenie.