Kategorie
Bez kategorii

Peruka od Rokoko – trwała, piękna i niedroga

Chociaż główną różnicą między włosami syntetycznymi a ludzkimi jest naturalny wygląd jaki ma peruka z włosów ludzkich, peruki z syntetycznych włosów w ostatnich latach bardzo się zmieniły. W niektórych przypadkach faktura i odmiana są prawie jak ludzkie włosy! Zalety syntetycznych peruk do włosów Łatwa w pielęgnacji – syntetyczne peruki do włosów mają poręczne „zachowanie stylu”. Możesz nawet perukę, a ona powróci do swojego pierwotnego stylu, jak magia!

Odporność na warunki pogodowe – jedną z kluczowych zalet podczas debaty o perukach syntetycznych i ludzkich włosach jest zdolność peruki syntetycznej do zachowania stylu niezależnie od pogody. Żadnych niechcianych splotów!

Niskie koszty utrzymania – ponieważ włosy są syntetyczne, wymagają mniej pielęgnacji niż włosy ludzkie. Zasadniczo peruki syntetyczne wymagają prania po każdych 6-8 noszeniach.

Naturalny wygląd – wysokiej jakości syntetyczna peruka do włosów może wyglądać tak naturalnie jak peruka z ludzkich włosów. Peruki syntetyczne przyjazne dla ciepła wydają się być mniej błyszczące niż inne peruki syntetyczne, więc mogą wyglądać bardziej realistycznie.

Połysk – niektóre peruki syntetyczne mogą mieć nienaturalny połysk, ale nie martw się, możesz sprawdzić nasz post na blogu, jak usunąć połysk na syntetycznej peruce. Długość życia – peruki syntetyczne w rzeczywistości nie trwają tak długo, jak peruki z ludzkich włosów, więc może być konieczne częstsze zastępowanie peruki syntetycznymi perukami.

Mniej wszechstronny – o ile nie są specjalnie odporne na ciepło, syntetyczne peruki nie mogą być stylizowane za pomocą podgrzewanych narzędzi do stylizacji. W przypadku tych peruk możesz wymodelować tylko styl, który już posiada.

Nie można zmienić koloru peruki – w przypadku peruk syntetycznych nie zaleca się zmiany koloru, dlatego upewnij się, że wybierasz kolor, w którym chcesz się trzymać. Tekstura – szczególnie w przypadku przyjaznych dla ciepła syntetycznych peruk, włosy mogą z czasem się rozmywać i być efektem stylizacji. Teraz, gdy znasz już podstawowe różnice w debacie na temat włosów syntetycznych i ludzkich, możesz podjąć bardziej świadomą decyzję, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia.

Aby znaleźć właściwą perukę podczas podróży, w której kupujesz peruki, i upewnić się, że wziąłeś pod uwagę każdą różnicę między włosami syntetycznymi a włosami ludzkimi, zalecamy zadanie sobie następujących pytań:
Jak często będę nosić perukę? Jeśli odpowiedź brzmi codziennie, pomyśl o zakupie peruki z ludzkich włosów, ponieważ będą one trwać dłużej i będą miały bardziej naturalne wykończenie. – Gdzie będę nosić perukę? Jeśli planujesz nosić swoją perukę w cieplejsze dni, wybieraj syntetyczną perukę do włosów, która zachowa swój styl i nie będzie kędzierzawa w upale.