Kategorie
Bez kategorii

Architektura, architekci, projektant wnętrz w Łodzi – poznaj najnowsze trendy w designie!

Architektura, architekci, projektant wnętrz w Łodzi mówią, że rok 2020 będzie dotyczył nowych, niespodziewanych trendów. Gdy zbliżamy się do dekady naznaczonej trendami w aranżacji wnętrz, od połowy wieku po inspiracje które daje nam architektura, architekci, projektant wnętrz w Łodzi, skupiamy się na tym, co czeka 2020 rok.

Krzywe mają chwilę – niezależnie od tego, czy mówimy o wzorach wykonanych z dowolnych kształtów, mebli czy drzwi – i naturalnych materiałów (takich jak drewno, tkaniny i trzcina) pojawiają się w całym domu w nowoczesny sposób. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze prognozy na nadchodzący rok i powiedz nam, co kochasz (lub nie cierpisz) w komentarzach.

Wbudowane siedzenia to będzie hit! Salon, ława, podłoga z twardego drewna, stoły końcowe, półki, oświetlenie podłogowe i lampy Pomysłowe rozwiązanie małej przestrzeni zmienia ścianę w część wypoczynkową. W wbudowaniu może znaleźć się salon, ława, podłogi o średniej twardości, stoliki, półki, oświetlenie podłogowe, lampy. Niezależnie od tego, czy jest to okno od strony okna z pięknym widokiem lub przytulna nisza do czytania, wbudowane siedzenia dodają charakteru pomieszczeniu i mogą być doskonałą techniką zajmującą mało miejsca. Takie zabawne detale architektoniczne będą miały wielki moment w 2020 roku.

Łuki, oświetlenie jadalni, terakotowej podłogi, ławki i lamp wiszących – to kolejny trend, który zawładnie architekturą, architektam i projektowanie wnętrz w Łodzi. Kolejnym rosnącym detalem architektonicznym jest łuk – szczególnie zakrzywione drzwi i okna, które prowadzą greckie jaskinie. Obniżona obróbka jest gładka i gładka, bez ozdobnych detali. Nie jesteś gotowy na zmiany strukturalne w domu? Wypróbuj trend z łukowatym lustrem ściennym – dzięki niemu każda Architektura, architekci, projektant wnętrz w Łodzi nabierze nowego, nowoczesnego wymiaru.